Meet

Сьогодні студенти спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» відвідали воркшоп «Місце ВА в ІТ. Основні інструменти та техніки ВА».

Головний спікер заходу - Віта Семків, досвідчений бізнес-аналітик компанії EPAM Ukraine, уже понад три роки працює в ІТ-індустрії.

Під час заходу студенти дізналися про роль бізнес-аналітика в сучасному ІТ-секторі та його вплив на успішність розробки програмного забезпечення, основні інструменти та техніки бізнес-аналізу, які використовуються в ІТ-компаніях для вирішення поставлених завдань.

У межах тренінгу відбулося й практичне заняття, на якому студенти, розподілені на кілька умовних груп, пропрацьовували правильне застосування технік ВА до реальної бізнес-проблеми.