Meet

25 травня в Університеті Короля Данила відбувся VII Міжнародний науково-практичний симпозіум «Проблеми розвитку сучасної гуманітарної та прикладної науки. Післявоєнна відбудова України».

У ході симпозіум функціонували три дискусійні панелі: «Розвиток ІТ-ринку під час війни» (модератор - проєктний менеджер ІТ-напряму, заступник завідувача кафедри інформаційних технологій УКД Тарас Стисло), «Проєктна діяльність - нові підходи до реалізації в період війни (Архітектура та містобудування (модератор - доктор архітектури, професор, перший проректор УКД Михайло Косьмій) / Будівництво та цивільна інженерія) (модератор - доктор технічних наук, проректор із міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку УКД Максим Карпаш)». Йшлося про виклики, що постали перед Україною в часі війни, та практичне застосування наукових теорій і підходів.

«Науковий симпозіум «Проблеми розвитку сучасної гуманітарної та прикладної науки. Післявоєнна відбудова України» залишається актуальним в контексті сьогоднішніх реалій. Післявоєнна відбудова є важливою для будь-якої країни, яка стикалася з війною. Українцям доведеться докласти чимало зусиль задля відновлення інфраструктури, соціального розвитку, культурної спадщини та економічного зростання. Симпозіум надає платформу для обговорення наукових підходів та інноваційних рішень, спрямованих на відбудову та розвиток післявоєнної України та обмін знаннями, результатами досліджень й ідеями між вченими і практиками», - резюмує проректорка з наукової роботи Університету Короля Данила Людмила Андрусів.