Meet

Команда Університету Короля Данила взяла участь в панельній дискусії «Проблематика навчання бізнес-аналітиків». Серед учасників також були представники ПНУ ім. В.Стефаника, ІФНТУНГ, асоціації IT України, IT кластеру, компанії EPAM.

Спікерами з УКД виступив перший проректор Михайло Косьмій, викладач кафедри інформаційних технологій Дмитро Штогрин, заступник завідувача кафедри інформаційних технологій Тарас Стисло (Taras Styslo).

«Університет Короля Данила вже чотири роки пропонує студентам вибіркову освітню компоненту «Бізнес-аналітика». Вона входить до програми спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», проте і студенти інших спеціальностей обирають цю дисципліну для вивчення. Щороку кількість студентів, які її вивчають зростає. А завданням університету та викладачів сформувати компетентного та універсального фахівця з великим кругозором та відмінними навичками комунікації», - ділиться перший проректор УКД Михайло Косьмій.