Meet

Перший проректор Університету Короля Данила Михайло Косьмій та викладачі кафедри ІТ взяли участь у V Всеукраїнському STEAM-фестивалі для здобувачів освіти і педагогічних працівників «STEAM-HUMAN FOR PEACE: сила розуму й добра заради людства», що відбувся сьогодні за сприяння Центру освітніх інновацій Івано-Франківської міської ради і Департаменту освіти і науки.

Мета заходу – популяризація інноваційних освітніх технологій та STEАM-проєктів, пошук та підтримка перспективного досвіду в галузі, творчих і наукових проєктів здобувачів освіти заради миру, безпеки й добра, створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу школярів і студентів, поширення кращого педагогічного досвіду та здобутків у галузі STEAM-освіти, підвищення рівня фахової майстерності педагогічних працівників.

Під час відкриття фестивалю викладачі ІТ-кафедри УКД представили власні напрацювання та консультували присутніх поряд із інформаційним стендом. Зокрема, магістр спеціальності "Інженерія програмного забезпечення" Головчук Петро презентував свою розробку «Системна дистанційного управління камерою безпілотника.

«Тренд на STEAM в аспекті поєднання креативності та технічних знань - невід’ємний атрибут якісної сучасної освіти. Університет Короля Данила - заклад вищої освіти, що прагне вчасно реагувати на суспільні виклики. STEAM-орієнтація пропонованих у закладі програм та погляд на студента як замовника знань, а не споживача - важливий аспект нашої нинішньої діяльності», - відзначив, вітаючи учасників зустрічі, Михайло Косьмій.