Meet

Доцент кафедри інформаційних технологій Університету Короля Данила Андрій Бойчук у рамках гранту наукового проєкту «Next Generation» в Університеті Валенсії взяв участь у Міжнародній конференції «AMatS (2nd Conference on Advanced materials in Spain)».

Під час заходу йшлося про пошук нових технологічних рішень щодо використання матеріалів з унікальними властивостями в реальних пристроях, зокрема в наноелектроніці, джерелах відновлювальної енергії, екології.

«Участь у подібних заходах – чудова можливість познайомитися з сучасними дослідженнями науковців світового рівня та здобути цінний досвід. Також важливим є і налагодження контактів із науковими групами європейських університетів задля поглиблення співпраці в межах потенційних наукових проєктів між Україною та ЄС», – каже Андрій Бойчук.