Meet

20 листопада в Університеті Короля Данила відбувся захід для студентів УКД «Свідомі та несвідомі конфлікти: що з ними робити. Конфлікти на інтерв’ю, стрес-тести від рекрутерів».

Спікерка - голова рекрутингового департаменту COAX Software Ukraine Анна Веркалець.

«Рекрутинг - це B2C формат. Ми безпосередньо комунікуємо з людьми, тому часто зустрічаємося з різними типами конфліктів. На жаль, багато людей не можуть контролювати свої емоції. Таким чином, вибудовується унікальна людська комунікація. Для фахівця у сфері рекрутингу, для того аби вибудувати хорошу роботу, важливо правильно та ефективно реагувати на професійні виклики. Оскільки управління емоціями відіграє ключову роль під час роботи та при працевлаштуванні», - зазначила голова рекрутингового департаменту «COAX SoftWare» Анна Веркалець.