Стипендія Колоджу ЄвропиCollege of Europe Scholarships

Коледж Європи, був заснований у 1949 році та є унікальним післядипломним інститутом, що спеціалізується на Європейській освіті та навчанні. Інтенсивна програма передбачає вивчення питань пов'язаних із Європейською інтеграцією, із фокусом на праві, економіці, політичних та соціальних науках.

Європейська Комісія пропонує великий перелік стипендій для випускників ВНЗ з країн добросусідів Європейського Союзу(в т.ч. країн Східного Партнерства) для післядипломного навчання у Коледжі Європи під час академічних років 2022-2023. Стипендія покриває академічні видатки, а також проживання, харчування та затрати на доїзд.

Хто може подаватись:

• Кандидати мають бути випускниками університетів з Алжиру, Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Єгипту, Грузії, Ізраїлю, Йордану, Лівану, Лівії, Молодови, Марокко, Палестинської Автономії, Сирії, Тунісу та України.

Процедура обрання:

1. Кандидатам необхідно відвідати сайт та перевірити академічні та мовні вимоги.
  2. Кандидатам треба зареєструватись та подати заявку онлайн. (Вступ/заявка онлайн)
  3. Кандидати мають заповнити аплікаційну форму та додати усі необхідні документи для подачі заявки. (див. інструкція для подачі заявки)
  4. Учасники які пройшли попередній відбір будуть запрошені (телефоном) на інтервью з Профессором/асисентом факультету(ів) відповідно до інформації зазначеної в заявці.

Фінальне рішення щодо вступу та надання стипендії буде прийнято після проведення усіх інтервью з кандидатами з країн Добросусідів Європейського Союзу.

Дедлайн для подачі заявки: 19 січня 2022 (онлайн подача заявок на академічний рік 2022-2023 відкритий з 1 Жовтня 2021).

Джерело: https://www.coleurope.eu/admission/scholarships/scholarships-university-graduates-coming-european-neighbourhood