Meet

Лише Університет Короля Данила дає змогу раціонально поєднувати втілення здобутих практичних умінь, командну роботу та виконання завдань для потенційних замовників.

Студенти ІV курсу спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» Петро Головчук та Ілля Черкас спільно зі старшою викладачкою кафедри ІТ Оксаною Стисло у межах дисципліни «UI/UX-дизайн» та роботи наукового гуртка «Web-дизайн» працюють над проєктом для партнера УКД - громадської організації «Парі-ІФ» Paris-IF - центру французької мови та культури. Зазначений проєкт сьогодні розробляється у рамках кваліфікаційної роботи для здобуття ОКР «бакалавр».

«Завдяки роботі над подібними проєктами студенти здобувають належний практичний досвід, що, безумовно, сприяє подальшій професійній реалізації їх як майбутніх фахівців у галузі інформаційних технологій»,- стверджує координаторка проєкту Оксана Осколіп-Стисло.