Вікторія Дмитрик
Студентка 1 курсу спеціальності "Графічний дизайн"

Майже кожна людина після закінчення школи обирає професію, а також університет, який дає найкращі знання у певній галузі. Я також не виключення. Із професією я уже визначилася була давно, але ось постало питання вибору університету? Щодня я знаходила тисячі університетів у різних містах, однак ні один із них не припав мені до душі так, як УКД.
Вперше, я почула про цей університет від хорошої знайомої, пізніше приїхала на день відкритих дверей і зрозуміла, що я хочу тут навчатись.
УКД вразив мене, перш за все ,своїм виглядом. Я ще не бачила ні одного такого красивого сучасного закладу вищої освіти. Ти ходиш по коридорах і почуваєшся вільно, не боїшся, що на тебе упаде шматок стелі. Крім цього тут працюють дуже професійні і сучасні викладачі, які знають свою справу на всі 100%, вони надзвичайно щирі і добрі люди, які готові допомогти у будь який час, а також у них дуже хороше почуття гумору.
Я із впевненістю можу сказати, що Університет Короля Данила – це сучасний університет. Скажіть мені, який університет має кілька комп’ютерних класів із робочими комп’ютерами? Який університет створив маски,профілі у соціальній мережі Інстаграм? Який університет влаштовує зустріч із успішними людьми , майже щомісячно? @Університет Короля Данила, саме цей заклад вищої освіти який турбується про бажання і майбутнє своїх студентів. У додачу до цього всього, тут не має корупції. Ти не платиш за те, щоб поступити чи здати екзамен. І це також одна із причин чому я обрала саме цей університет. Ти йдеш здобувати знання, а не платити за диплом.
Навіть у період карантину, Університет Короля Данила продовжує навчання за звичним графіком. Кожного дня відбуваються онлайн-заняття із викладачами, які також проходили уроки користування сайтом, який був спеціально створений для дистанційної освіти студентів УКД.
На завершення можу сказати, що я ні разу не пожаліла, що поступила в Університет Короля Данила. Кожен день я ходила на пари із задоволенням і надіюсь, що скоро також зможу відвідати рідні стіни і аудиторії, зустрітись із викладачами і студентами улюбленого університету.

Дізнатися більше