Валя Гоголь
Студентка 1 курсу спеціальності "Архітектура та містобудування"

Університет і школа – абсолютно різні навчальні заклади. Після школи дуже важко звикнути до всього нового. Потрібно набратися терпіння, адже замість 45 хвилин звичайного уроку, нам потрібно вже звикати, що лекція проходить 1 годину 20 хвилин?. Нові викладачі, одногрупники, предмети, аудиторії… Спочатку все це навіювало страх і паніку?. Та зараз впевнено можу сказати, що хвилювання мої були даремні.?

Вперше я потрапила до Університет Короля Данила тоді, коли прийшла на творчий конкурс.? На перший погляд, це досить таки звичайний університет, але, це було тільки перше враження. Коли я зайшла в хол, мені відразу сподобалася сама атмосфера університету, все так круто розташоване?, відразу хочеться там залишитися надовго. Декан Факультет архітектури, будівництва та дизайну УКД Михайло Михайлович Косьмій? провів нас в аудиторію, в якій мав відбутися творчий конкурс, та побажав нам успіхів – це відразу підняло настрій.?

У перші дні було складно адаптуватися до нових умов: ще не знала, де знаходяться аудиторії, бібліотека. Однак. десь через тиждень-другий почала входити в ритм.?

Навчання в університеті неможливо порівняти зі школою. По-перше, я стала старостою групи? і вперше в житті відчула, що таке бути відповідальною не тільки за себе, а ще за групу. Це зробило мене більш самостійною в прийнятті рішень.

Провчившись тут вже майже рік, я з впевненістю можу сказати, що Університет Короля Данила – це простір нашої реалізації та свободи. Тут ніхто не сидить на місці, всі завжди чимось зайняті. З кожним днем все вдосконалюють, створена сучасна матеріально-технічна база, студенти можуть працювати з найновішим обладнанням і застосувати свої теоретичні навички на практиці.? Одразу видно, що ректор усіляко допомагає студентам, і робить все, щоб студентам було цікаво та зручно вчитися.☺

Мені дуже сподобалось те, що однією з ключових цінностей Університету Короля Данила є інноваційність та креативність. Вже на першому тижні навчання англійську мову для нас викладав професор із США. Численні розважальні заходи і зустрічі зі знаменитими людьми ледь не щотижня, «Ніч в Університеті», подорожі Україною та закордон, творчі конкурси, майстер-класи, літературні та театральні вечори і багато цікавого... Завжди щось нове, завжди море вражень...?

Я ще жодного разу не пошкодувала, що вступила саме сюди. Чудовий викладацький склад, найновіше обладнання, багато цікавинок і сприятлива атмосфера для навчання. Викладачі дуже розумні та цікаві особистості, ставлення до студента – з розумінням, з повагою особистості?. Усі предмети викладаються українською мовою, цим я дуже задоволена. Дуже часто викладачі діляться своїм досвідом, дуже цікаво вислухати людей, які розуміються у своїй справі. Також викладачі допомагають студентам при виконанні практичних і лабораторних занять. Вони завжди надають нам консультацію, деколи, навіть, жертвуючи своїм вільним часом?

З 12 березня в Україні ввели карантин у навчальних закладах та низку інших заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції.? В нас була паніка. Навчальний процес просто зупинився, але працівники УКД зробили дуже важку роботу. Всього за тиждень було створено та опановано систему дистанційної освіти.? Мені здається, що для цього вони працювали по 24 години в день.? Справді, викладачі тут просто неймовірні?, вони надають онлайн-консультації навіть після закінчення робочого дня, інколи навіть о 23:00.?

Ще декілька слів хотілося б сказати про кафедру архітектури та містобудування?? на четвертому поверсі. Це моя рідна спеціальність, а так як я ще й староста, то мені приходиться щодня йти в деканат по журнал.? Це моє улюблене місце, вражає саме дизайн інтер’єру. Тут ніби в музеї?: всюди картини?, макет університету? і, навіть, гіпсова статуя Аполлона.?

Я дуже щаслива, що обрала саме Університет Короля Данила і маю можливість навчатися та розвиватися саме тут, тому всім рекомендую рідний навчальний заклад!❤

Дізнатися більше