Тарас Блашків
Студент 1 курсу спеціальності "Архітектура та містобудування"

Вже підходить до завершення мій перший навчальний рік в Університеті Короля Данила ?. Поступивши на факультет Архітектури, будівництва та дизайну, я прийняв правильне рішення!!!??З кожним днем я дізнаюся все більше нового, вивчаю творчі дисципліни, тому хочу поділитися своїми враженнями та досвідом навчання в УКД
Зайшовши перший раз в аудиторію, мене вразило, наскільки вона затишна та комфортна, здивувало те, що в більшості з них є проєктор та мікрофон (це дуже полегшує роботу викладачам , зокрема , щоб студенти зосереджували свою увагу на них) . В Університеті, коли знаходишся на певному факультеті, ти відчуваєш себе у відповідному творчому середовищі, наприклад, мій Факультет архітектури, будівництва та дизайну УКД знаходиться на 4 поверсі і кожного разу, піднімаючись сходинками, я бачу чудові картини?, далі знаходиться макет УКД, що не може не привернути мою увагу, як майбутнього архітектора?, і звісно ж, скульптура Аполлона в повний зріст…Такі деталі створюють особливу атмосферу , яка надихає мене ??.
Викладачі Університету Короля Данила – люди творчі та позитивні, справжні професіонали своєї справи! Вони знають як зробити так, щоб студент був зацікавлений їхнім предметом, вміють донести свою думку?. Чесно скажу, інколи я дивуюся, як викладач може пояснювати одне і те саме кожному студенту, при цьому, це відбувається по декілька раз, так як не завжди з першого разу можна зрозуміти, що саме потрібно робити??. З ними можна пожартувати, тому під час пар немає напруженості??, що є дуже важливим особисто для мене.
Найбільше мені подобаються пари на 5 поверсі Університету, там знаходиться кафедра Дизайну…Всюди на стінах коридорів висять творчі роботи, які привертають увагу мою і моїх одногрупників, в аудиторіях ти відчуваєш себе, ніби в професійній художній школі, тому, за цілий рік навчання я жодного разу не заходив в аудиторію, щоб не озирнутися і подивитися на роботи студентів, які навчалися тут до мене…
Навіть зараз, під час карантину, навчання не припиняється, розроблено спеціальний сайт, на якому студенти та викладачі продовжують працювати.
Тому я щасливий, що навчаюся саме в Університеті Короля Данила!!!?Надіюся, що наступні роки навчання будуть ще цікавішими та інформативнішими!
Я вважаю, що УКД – це університет, який дійсно змінює життя студентів на краще!!! Якщо ви ось-ось станете перед вибором вашого майбутнього навчального закладу , рекомендую звернути увагу на Університет Короля Данила?

Дізнатися більше