Олександр Наконечний
Студент 1 курсу спеціальності "Архітектура та містобудування"

Підійшов до завершення перший навчальний рік в Університет Короля Данила на Факультет архітектури, будівництва та дизайну УКД!?? Він був досить веселий та продуктивний, тому що я вивчив нові предмети, також познайомився з викладачами цього закладу - це люди, які постійно розвиваються і вдосконалюються, оскільки, завжди прагнуть донести конкретну та зрозумілу інформацію до студентів! ????В Університеті проводяться багато заходів, починаючи з цікавої і незвичної події "Ніч в Університеті, зустрічі з відомими людьми, які діляться своїм досвідом з студентами, проводяться різні Симпозіуми, які допоможуть будь-кому збагатити свій рівень знань. ???Також, можна поїхати в захоплюючу подорож з викладачами у різні куточки України, щоб відпочити від навчання і розпочати новий день, тиждень чи рік з новими силами!!!?️?️?? На даний момент, в Україні не дуже сприятливі умови для навчання, оскільки, в багатьох регіонах панує Covid-19, але УКД всіма можливими силами намагається донести навчальну інформацію до студентів за допомогою системи дистанційного навчання. Пари проводяться вчасно і викладачі допомагають зрозуміти новий матеріал. Досить тривалий час у школі, я не знав, куди поступати після закінчення навчання.??? Проте, я точно знав, що хочу в Івано-Франківськ, але не міг вибрати навчальний заклад... Згодом мені на очі потрапила електронна сторінка УКД і я зацікавився, то ж вирішив поступити сюди і обрав факультет архітектури, будівництва та дизайну!?
Коли підійшов до завершення цей навчальний рік, я хочу сказати, що точно не шкодую, що обрав Університет Короля Данила, оскільки, навчання в ньому проходить дійсно швидко та легко!!!???
Ті школярі і абітурієнти, які не визначилися, чи не знають куди поступити, я раджу спробувати свої сили в УКД, впевнений, що ви будете задоволені!!!?
Поступайте в Університет Короля Данила!!!

Дізнатися більше