Михайло Іванюк
Студент 1 курсу спеціальності "Туризм"

Вже майже перший курс позаду і поки є вільний час я хочу розповісти, де я вчусь і чому саме цей ЗВО. А мій навчальний заклад - це Університет Короля Данила, чому саме він спитаєте ви, а тому що в ньому безліч плюсів
На сам перед це сучасна матеріальна база.
А екстер'єр просто бомба ?про інтер'єр я мовчу бо там без слів просто все дуже гарно і гармонійно виглядає ?
А вступити дуже легко, при вступі по ЗНО прохідний мінімум 100 балів,але не все так просто треба гарно вчитися і брати активну участь у житті УКД ?
Найбільш що мені подобається це те що є безліч міжнародних практик ??️
Студентське життя дуже насичене в УКД кожного місяця проводяться різні заходи, поїздки ???, також проводяться симпозіуми, а проводить їх Наукове товариство УКД ?
До нього можуть вступити всі бажаючі))) на мою думку самою яскравою подією був КВН на якому Факультет Управління та бізнес-аналітики УКД виступив гідно ??

Теж часто відбуваються зустрічі з відомими людьми?, серед них були : Ахмет Сеітаблаєв, Ivan NAVI, Володимир Панченко

Як ви вже могли зрозуміти Факультет Управління та бізнис-аналітики це мій факультет ??. Він не дуже великий, но дуже дружній ?

Викладачі дуже хороші і кваліфіковані, слухати їх пари це задоволення.
Мій улюблений викладач - Людмила Жирак - ось таких мега позитивних людей треба більше))))ви собі уявити не можете, як вона піклується про студентів ?
Поки триває карантин в УКД було створено системи дистанційного навчання, яка є досить не поганою і простою у використанні))
Але там де є плюси є завжди мінуси
В УКД здача сесії проходить на комп'ютерах тому корупція відсутня
Але ця система перевірки знань не ідеаль вона має свої певні не доліки, думаю над усуненням їх вже працюють)) а також що на здачу екзамена дається три спроби, потім прийдеться платити за повторний курс, щоб здати ще раз, але це є певним стимулом вчитись і здавати екзамен з першого разу)))
Можна зробити висновок, що я задоволений своїм вибором ? і не про що не жалію.

Дізнатися більше