Карина Прокіпчук
Студентка 1 курсу спеціальності "Готельно-ресторанна справа"

Період карантину, дійсно такий час, коли ти переосмислюєш багато речей. Зараз я є студенткою і поступила на Факультет Управління та бізнес-аналітики УКД. А рік тому я хвилювався про здачу ЗНО, які предмети здавати, що мені дальше вивчати й куди поступати. Такі важливі й дійсно вже самостійні поступки, було таке відчуття, що я стою на роздоріжжі, тисячі можливих варіантів вибору. Проте чесно кажучи, вибір професії і університету, я зробила в останні хвилини й довго не думаючи(як і в принципі всі важливі рішення в своєму житті). І сама цей вибір я вважаю єдиним правильним , за рік навчання мені ніколи не довелося про нього пожаліти. Оскільки Університет Короля Данила , дійсно університет ,який не стоїть на місці, він постійно розвивається ,змінюється стає кращим. Напевне перше що кидається в очі ,те що УКД справді сучасний університет. В чому це проявляється в першу чергу це зовнішній вигляд(як естет я задоволена ?) й банальна комфортність, тут нівякому разу не буде відчуття радянських пережитків. Не можу звісно говорити за всіх викладачів ,але більшість захоплюють своїми знаннями, креативністю й просто харизмою у викладанні свого предмету.(напевне харизма це особлива риса в УКД? ) Навіть коли приходиш зранку в понеділок і в тебе пара в Людмили Жирак, то варто очікувати що зараз буде щось максимально захоплююче й продуктивне, чесно кажучи здрімнути навіть на кілька хвилин мені ніколи не получалось.?
Що чи не найбільше мені подобається в роботі університету це вміння зацікавити. В УКД постійно проходять різні зустрічі, конференції, спортивні змагання ,наукові роботи. Тут не можна не згадати Наукове товариство УКД, яке впринципі до всього причасне й велику частину заходів організовує. Чого тільки варта,"Ніч в УКД" це просто щось?, де ви бачили щось похоже. Саме завдяки таким речам в університеті хочеться проводити більше часу, брати в усьому участь, подорожувати. (Призи за участь чи перемогу в чомусь завжди смачні або ж корисні, що звісно не головне ,але приємно). Також в університеті є можливість стажування за кордоном, до чого мені просто не терпиться дочекатися.
Важливим є система заохочення в УКД , що є надзвичайно важливим стимулом для студентів, оскільки навчаючись відмінно і будучи активним є можливість отримати хорошу знижку на навчання, що звісно є перевагою.
Можна сказати я так прекрасно розрекламувала університет показуючи тільки кращі сторони й не звертала увагу погані, наче їх не має. Звісно є й будуть як і будь де інше, але університет це колектив, викладачі і студенти, якщо щось не подобається в наших руках це змінити. Також все залежить від сприйняття й розстановку пріоритетів, комусь важливіше бачити недоліки й скаржитись на них, комусь ж в пріоритеті насолоджуватися кращими сторонами й перетворювати недоліки на переваги. Я все таки другий варіант ?. Але все ж на дещо б я хотіла звернути увагу, це на ,"непотрібні, пройдені предмети ще зі школи", в розкладі (навіть розуміючи, що я всьо лиш 1 курс, і ми всесторонньо розвиваємося, але я думаю 11 років всестороннього розвитку все ж достатньо) й хотілося б більше годин щодо профільних предметів, таких як в моєму випадку іноземної мови і більше практики. Проте це питання певне не так до університету як до МОН України?.
Підсумовуючи все вище сказане, я все таки надіюсь що можливо комусь допомогла скласти свій висновок про Університет Короля Данила, й хтось, звернувши увагу на мої враження про університет, теж вирішить стати частинкою цієї історії.?

Дізнатися більше