Анастасія Василевич
Студентка 1 курсу спеціальності "Готельно-ресторанна справа"

В час, коли ми всі дотримуємося самоізоляції (особливо студенти), якраз добре буде зробити невеличкі висновки про навчання.
Цього року я стала студенткою Університет Короля Данила, що знаходиться дуже далеко від мого рідного міста(Дніпро) і усі знайомі постійно питають: "А чого саме туди? Чому так далеко? Невже немає університетів поблизу?". Звісно ж є, але чи достатньо вони дають якісних знань для того, щоб ми потім могли проявити себе в улюбленій сфері і те, що нас навчили в університетах, не було застарілим для сучасних стандартів? Проблема більшості українських вузів в "сандепівській" системі навчання, де є нормою за сесію платити гроші, а умови перебування деколи гірше, ніж у них самих гуртожитках. Але казати лише про погане теж буде некоректно, тому що усюди є плюси і минуси.
Якщо брати у приклад Університет Короля Данила, то він дійсно відрізняється від "звичайних" українських вузів, бо в ньому переважає як раз "плюси". Першим, що приходить у голову, коли хтось згадує цей університет - це сучасність. Так, зовнішній вигляд дійсно відповідає сучасним європейським вузам, створені усі умови для того, щоб студент почував себе комфортно, і це круто. Багато хто з викладачів дійсно, від щирого серця, прагне навчати більшість з нас(усюди є ті, хто прийшов "відсидіти" 😅) предмету, і саме цим людям я хочу сказати велике дякую. Дякую за те, що Ви не просто диктуєте з книги, а із захопленістю, цікавими прикладами із власного досвіду, практики, розповідаєте нам потрібний матеріал.
Окремий абзац можна присвятити постійний активності, яксяо роду зустрічам, конференціям, навіть волонтервській роботі, які Університет Короля Данила , Факультет Управління та бізнес-аналітики УКД , і, звичайно ж, Наукове товариство УКД ,проводять майже кожен місяць, а то і частіше 😊, і в яких я беру участь. Науково-дослідні роботи, тези, есе, фотосесії, поїздки на конференції в різних куточках України - це все дуже надихає до саморозвитку. Саме тут мені випала можливість познайомитися з прекрасними людьми, більшість з яких - учасники Наукове товариство УКД ❤️ і мої одногрупники. Також, для мене, як людини, що усе життя прожила саме в Східній України, дуже цікаво більше дізнаватися про цікаві українські традиції, про які, раніше, я навіть не чула, навчатися деяким "слегновим" виразам Західної України, а також захоплюватися чудовою природою( все ще дуже хочу, разом із Людмила Жирак, проїхатись "золотим кільцем Прикарпаття", щоб на власні очі побачити усю цю красу, про яку Ви нам розповідали 🥰) Незважаючи на теперішній стан освіти в Україні через карантин, в Університет Короля Данила непогано налагоджено дистанційне навчання. Крім того, є багато онлайн-курсів для особистого розвитку, де можна обрати на власний вибір те, що тебе найбільше цікавить(особисто я обожнюю психоаналіз)
Єдиним мінусом, на мою суб'єктивну думку, є відсутність "автомату" на заліках. Якщо ти маєш з майже з усіх предметів 4-5, стараєшься, але виявляється, що оцінки ніяк не впливають на кінцевий результат, то стає дуже сумно. З іншої сторони, метод тестування, яка є на заліковій сесії тут - гарний і сучасний спосіб оцінювання знань, котрий унеможливлює вплив викладача на оцінку і не виклакає у студента два рази на рік тремтіння рук і постійне хвилювання(тільки в перший раз 😂)
Роблячи висновок, я можу з чистою совістю сказати, що Університет Короля Данила, а, особливо, Факультет Управління та бізнес-аналітики УКД - гідні уваги майбутніх абітурієнтів з різних куточків України 😉

Дізнатися більше