Анастасія Василевич
Студентка 1 курсу спеціальності "Готельно-ресторанна справа"

В час, коли ми всі дотримуємося самоізоляції (особливо студенти), якраз добре буде зробити невеличкі висновки про навчання.
Цього року я стала студенткою Університет Короля Данила, що знаходиться дуже далеко від мого рідного міста(Дніпро) і усі знайомі постійно питають: "А чого саме туди? Чому так далеко? Невже немає університетів поблизу?". Звісно ж є, але чи достатньо вони дають якісних знань для того, щоб ми потім могли проявити себе в улюбленій сфері і те, що нас навчили в університетах, не було застарілим для сучасних стандартів? Проблема більшості українських вузів в "сандепівській" системі навчання, де є нормою за сесію платити гроші, а умови перебування деколи гірше, ніж у них самих гуртожитках. Але казати лише про погане теж буде некоректно, тому що усюди є плюси і минуси.
Якщо брати у приклад Університет Короля Данила, то він дійсно відрізняється від "звичайних" українських вузів, бо в ньому переважає як раз "плюси". Першим, що приходить у голову, коли хтось згадує цей університет - це сучасність. Так, зовнішній вигляд дійсно відповідає сучасним європейським вузам, створені усі умови для того, щоб студент почував себе комфортно, і це круто. Багато хто з викладачів дійсно, від щирого серця, прагне навчати більшість з нас(усюди є ті, хто прийшов "відсидіти" ?) предмету, і саме цим людям я хочу сказати велике дякую. Дякую за те, що Ви не просто диктуєте з книги, а із захопленістю, цікавими прикладами із власного досвіду, практики, розповідаєте нам потрібний матеріал.
Окремий абзац можна присвятити постійний активності, яксяо роду зустрічам, конференціям, навіть волонтервській роботі, які Університет Короля Данила , Факультет Управління та бізнес-аналітики УКД , і, звичайно ж, Наукове товариство УКД ,проводять майже кожен місяць, а то і частіше ?, і в яких я беру участь. Науково-дослідні роботи, тези, есе, фотосесії, поїздки на конференції в різних куточках України - це все дуже надихає до саморозвитку. Саме тут мені випала можливість познайомитися з прекрасними людьми, більшість з яких - учасники Наукове товариство УКД ❤️ і мої одногрупники. Також, для мене, як людини, що усе життя прожила саме в Східній України, дуже цікаво більше дізнаватися про цікаві українські традиції, про які, раніше, я навіть не чула, навчатися деяким "слегновим" виразам Західної України, а також захоплюватися чудовою природою( все ще дуже хочу, разом із Людмила Жирак, проїхатись "золотим кільцем Прикарпаття", щоб на власні очі побачити усю цю красу, про яку Ви нам розповідали ?) Незважаючи на теперішній стан освіти в Україні через карантин, в Університет Короля Данила непогано налагоджено дистанційне навчання. Крім того, є багато онлайн-курсів для особистого розвитку, де можна обрати на власний вибір те, що тебе найбільше цікавить(особисто я обожнюю психоаналіз)
Єдиним мінусом, на мою суб'єктивну думку, є відсутність "автомату" на заліках. Якщо ти маєш з майже з усіх предметів 4-5, стараєшься, але виявляється, що оцінки ніяк не впливають на кінцевий результат, то стає дуже сумно. З іншої сторони, метод тестування, яка є на заліковій сесії тут - гарний і сучасний спосіб оцінювання знань, котрий унеможливлює вплив викладача на оцінку і не виклакає у студента два рази на рік тремтіння рук і постійне хвилювання(тільки в перший раз ?)
Роблячи висновок, я можу з чистою совістю сказати, що Університет Короля Данила, а, особливо, Факультет Управління та бізнес-аналітики УКД - гідні уваги майбутніх абітурієнтів з різних куточків України ?

Дізнатися більше