Meet

Фаховий захід для студентів та викладачів ІТ-спеціальності «Quality Assurance: простими словами про складну професію» від міжнародної компанії «QATestLab» відбувся сьогодні в Університеті Короля Данила.

На зустрічі йшлося про особливості професії тестувальника програмного забезпечення. Спікерки: Дар‘я Ісакова, Віталіна Базилюк та Оксана Курмаш - ознайомили присутніх із навчальним курсом та основними аспектами діяльності компанії і розповіли, як освоїти популярну сьогодні професію QA Engineer. Діяльність тестувальника, за словами представниць «QATestLab», полягає в покращенні якості програмного забезпечення і гарантуванні надійності, функціональності та безпеки програм.

«Питання розробки та тестування програмного забезпечення є вкрай актуальними в ІТ-індустрії. ІТ-компанії сьогодні потребують спеціалістів, які володіють якісними сучасними знаннями і навичками в галузі розробки та тестування. Нинішня зустріч є важливою для формування hard skills наших студентів, які здобувають освіту за освітньою програмою «Розробка та тестування програмного забезпечення»», - відзначив у ході зустрічі проєктний менеджер напряму ІТ в УКД Тараc Стисло (Taras Styslo).