Meet

11 квітня 2024 р. відбулось засідання секції «Інформаційні технології» в рамках проведення ХІ міжнародної наукової конференції «Студентські наукові дискусії поза форматом». На конференцію від кафедри інформаційних технологій студентами було подано понад 20 наукових робіт, кращі з яких були представлені перед науковою спільнотою. Більшість робіт спрямовані на розвиток та застосування штучного інтелекту в різноманітних галузях – навчанні, бізнесі, мистецтві, захисті інформації та дозвіллі. Студенти не тільки грунтовно освоїли предмети досліджень, але й провели детальний аналіз сучасного стану проблем та запропонували цікаві креативні ідеї для їх вирішення. Після виступів учасники конференції були нагороджені грамотами ректора за активну участь в науковій роботі.