Профоорієнтаційні заходи кафедри архітектури та будівництва

Вибір майбутньої професії – один із найбільш відповідальних кроків, які необхідно зробити теперішнім школярам-абітурієнтам, від якого, без перебільшення, буде залежати їхнє майбутнє, а отже, підходити до нього треба максимально відповідальної з розумінням усієї серйозності. Університет Короля Данила допомагає абітурієнтам впоратися з цим нелегким завданням і саме з цією метою заступники завідувача кафедри архітектури та будівництва Жирак Р. М і Шевчук М.О. провели профорієнтаційні заходи для учнів ліцеїв м. Надвірна та Коломийської ТГ. Під час зустрічі з школярами випускних класів, абітурієнтів ознайомили з особливостями навчального процесу в УКД, переліком спеціальностей, розповіли про студентське дозвілля і можливості для самореалізації. Впевнені, що це дозволить зробити правильний вибір, то ж до зустрічі в родині Університету Короля Данила!

Профоорієнтаційні заходи кафедри архітектури та будівництва