Професії майбутнього (Фінанси)

Професії майбутнього

Розробник персональних пенсійних планів ‒ розробляє моделі інвестування до пенсійних фондів та інші фінансові інструменти залежно від рівня доходів, типу професійної діяльності, способу життя та очікувань від старості.

Менеджер фонду прямих інвестицій у талановитих - формує «портфель» з талановитих фахівців, супроводжує їх освітні та кар’єрні траєкторії з точки зору максимізації їх доходів і, відповідно, доходів фонду (за моделями агентів кінозірок і молодих спортсменів).

Мультивалютний перевідник ‒ організує системи обміну традиційними та альтернативними валютами. Уже зараз існують онлайн-сервіси, де можна поміняти біткоїни на Webmoney або перевести на звичайний банківський рахунок у національній валюті.

Оцінювач інтелектуальної власності ‒ визначає вартість нематеріальних активів, таких як ідеї, бізнес-моделі, винаходи, матеріальні та соціальні технології тощо. Ця професія вже існує в Україні й попит на неї перевищує пропозицію.

Менеджер краудфандингових і краудінвестингових платформ - організовує роботу краудфандингових платформ, виконує попередню оцінку проектів для отримання краудфандингового фінансування, розглядає конфлікти між вкладниками та власниками проектів.

Дізнатися більше