Meet

Студенти Університету Короля Данила не тільки здобувають якісну освіту, але й мають можливість застосувати здобуті знання та навички, реалізовуючи реальні проєкти.

Один із таких проєктів, втілений студентами 121 «Інженерія програмного забезпечення» Петром Головчуком та Іллею Черкасом спільно із старшою викладачкою кафедри ІТ Оксаною Стисло у межах дисципліни «UI/UX-дизайн» та роботи наукового гуртка «Web-дизайн», розроблено для партнера УКД - громадської організації «Парі-ІФ» Paris-IF - центру французької мови та культури.

«Уже не вперше ми співпрацюємо з Університетом Короля Данила у рамках меморандуму. УКД - це заклад освіти, який пропонує різнобічні можливості для своїх студентів, яскравим свідченням чого є наша взаємодія. Високо оцінюємо роботу студентів у розробці сайту для нашого центру. Їм вдалося врахувати наші потреби та побажання і створити при цьому привабливу та функціональну платформу»,— зазначив директор громадської організації «Парі-ІФ» Paris-IF Сергій Єрьомін.

Проєкт, представлений на захисті дипломних робіт для здобуття ОКР «Бакалавр», отримав високу оцінку від членів екзаменаційної комісії. Керівниця Оксана Стисло відзначила досягнення студентів та підкреслила важливість взаємодії студентів із клієнтами, виконання технічних завдань у встановлені терміни.

«Реалізація такого проєкту цінна у плані здобуття практичного досвіду не лише студентами, а й мною. Наприклад, зауважу, що в процесі роботи з’являлися умовні зобов’язання, не обговорені під час поетапного планування. Вони, зокрема, зумовили необхідність відповідного юридичного оформлення співпраці. Відповідно це, так би мовити, реальна адаптація до реальних умов роботи ІТ-фірми», - відзначила викладачка кафедри ІТ Оксана Стисло.