Meet

Університет Короля Данила підтримує ініціативи, які допомагають студентам отримувати нові можливості та якісні практичні уміння й навички.

Сьогодні, 15 березня, Університет Короля Данила підписав меморандум про співпрацю з представниками ІТ-компанії Elogic Commerce.

Договір укладений з метою подальшої співпраці з кафедрою інформаційних технологій УКД. Одним з аспектів меморандуму є взаємодія у ключі особистісного розвитку студентів університету, зокрема формування їхніх кар’єрних можливостей, а також залучення фахівців компанії «Elogic Commerce» до інформаційно-консультаційної діяльності.

Прикметно, що така співпраця розширює горизонти освітніх та кар’єрних можливостей для студентів Університету Короля Данила.