Meet

Днями в Університеті Короля Данила відбулася онлайн-зустріч для майбутніх фахівців з розробки та тестування програмного забезпечення з Браяном Дікштейном запрошеним лектором Суспільно-технічного Університету (Радом, Польща) і викладачем Міжнародного інженерного коледжу Maynooth Університету Фучжоу (Фучжоу, Китай).

Зустріч відбулася у форматі лекції-діалогу на тему «Інженерія програмного забезпечення: досвід Китаю та Східної Європи».

Під час заходу відбулося обговорення актуальності фаху у сфері інженерії програмного забезпечення на ІТ-ринках Азії та Європи.

Студенти УКД комунікували професійною англійською, поділилися планами працевлаштування та баченням того, як швидко ІТ-індустрія України асимілюється у простір передових країн світу.