Meet

Студенти 2 курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Басараб Олександр, Семенюк Павло, Пилипів Богдан сформували команду Royal Programmers та взяли участь у Міжнародній олімпіаді з програмування International Programming Proggy-Buggy Contest 2022, яку щороку проводить DataArt.

Мета олімпіади – залучення студентів і молодих спеціалістів до міжнародного олімпіадного руху як форми професійної підготовки конкурентоспроможних ІТ-фахівців.

Учасникам слід було розв’язати 13 алгоритмічних задач за 42 хвилини. Розв’язання будь-якого завдання — це консольний додаток, вихідний текст якого потрібно надіслати на сервер перевірки, обравши з переліку одну з мов програмування (C, C++, Free Pascal, Java, Mono C#, Python, Ruby, PHP, JavaScript тощо). Розв’язок перевірявся автоматично на єдиному для усіх учасників сервері.

«Хоч наша команда не посіла призового місця, проте учасники продемонстрували високий рівень знань у розв’язанні поставлених задач, - зазначає проєктний менеджер ІТ-напряму УКД Тарас Стисло (Taras Styslo) і додає: - Дякуємо за участь та бажаємо успіху в майбутніх змаганнях»