Meet

Днями відбулося обговорення освітньої програми «Розробка та тестування програмного забезпечення» освітнього ступеня «бакалавр» зі студентами 1 курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення». Саме обговорення пройшло цікаво та жваво.
Після обговорення ОП були отримані різноманітні відгуки та результати. Багато студентів відзначили, що обговорення допомогло їм краще розібратися з конкретними освітніми компонентами та визначити, як вони доповнюють їхню освіту в галузі інженерії програмного забезпечення. Студенти висловили підвищений інтерес до практичного досвіду та зацікавленість у застосуванні набутих знань через участь у проєктах, стажуванні та хакатонах, оцінивши також можливість працювати над власними проєктами та розвивати свої ідеї в межах освітньої програми.
Загальна атмосфера обговорення була позитивною, і багато студентів висловили задоволеність рівнем інформації, наданої під час заходу від гаранта ОП та завідувача кафедри ІТ, що свідчить про те, що обговорення освітньої програми бакалавра сприяло їхньому кращому розумінню, зацікавленню та позитивному сприйняттю представленої ОП.