Леся Космій фото
Відділ кадрів
Леся Косьмій
НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ КАДРІВ

Косьмій Леся Романівна - начальник відділу кадрів.

Освіта
  • 2004 р. – Міжнародний науково-технічний університет, спеціальність «Правознавство», кваліфікація «Магістр права»;
  • 2012 р. – Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького, спеціальність «Управління персоналом та економіка праці», кваліфікація «Спеціаліст з управління персоналом та економіки праці».
Професійний досвід
  • 2001 – 2002 рр. – інспектор відділу кадрів КП «ЕСПО».
  • 2002 – 2004 рр. – інспектор відділу кадрів Івано-Франківського інституту права, економіки та будівництва.
  • 2004 – 2012 рр. – викладач кафедри цивільного права і процесу та заступник начальника відділу кадрів Івано-Франківського інституту права, економіки та будівництва (з 01.08.2007 року – Івано-Франківського університету права ім. Короля Данила Галицького).
  • 2012 – 2020 рр. – старший викладач кафедри цивільного права і процесу та начальник відділу кадрів Університету Короля Данила;
  • З вересня 2020 року – по даний час – начальник відділу кадрів Університету Короля Данила.
Публікації
  • автор понад 20 наукових та навчально-методичних праць, в тому числі навчального посібника з грифом Міністерства освіти і науки України.