Підписання меморандум про співпрацю зі Службою судової охорони
12 грудня 2019 11:12
підписання

Університет Короля Данила став першим в Україні закладом, який підписав меморандум про співпрацю зі Службою судової охорони!

11 грудня за круглим столом для підписання меморандуму зібрались представники територіального управління Служби судової охорони в Івано-Франківській області та Університету Короля Данила. Меморандум про співпрацю передбачає обмін досвідом та знаннями між установами. А для студентів така співпраця цінна запрошенням на практику до територіального управління Служби судової охорони в Івано-Франківській області з подальшою можливістю працевлаштування. «Ми хочемо удосконалювати свої теоретичні знання та поділитись практичним досвідом. Робота зі студентами дозволяє почерпнути новий та сучасний підхід до розв'язання конкретних проблем. А багатий досвід Університету Короля Данила в міжнародній співпраці навчить Службу судової охорони працювати на міжнародній арені. Студентів же чекають запрошення на практику та роботу», - коментує умови меморандуму керівник територіального управління Служби судової охорони в Івано-Франківській області Андрій Меланій.

Університет Короля Данила є платформою для нетворкінгу між роботодавцями, студентами та випускниками. В рамках цієї візії університет запрошує своїх випускників на відкриті зустрічі та постійно прагне співпраці. Адже успішний випускник якнайкраще репрезентує якість освіти в Університеті Короля Данила.

Серед працівників новоствореного територіального управління Служби судової охорони в Івано-Франківській області є чимало випускників Університету Короля Данила. Один з них — Роман Шеленко, заступник керівника управління. «Ще коли я навчався в Університеті Короля Данила, тодішній ректор і засновник університету Іван Михайлович Луцький, часто повторював: «Спочатку ви захищаєте диплом, а потім диплом захищає вас». І Університет Короля Данила справді спрямував мене дорогою в майбутнє. Сьогодні, я помічаю безліч змін в рідних стінах. Університет виріс. І збільшується не тільки кількість аудиторій, Університет Короля Данила став повноцінним освітнім комплексом з дуже позитивними перспективами», — розповідає пан Роман.