Зустріч з Леонідом Ласточкіним в Університеті Короля Данила
12 вересня 2024 02:09
Зустріч з Леонідом Ласточкіним в Університеті Короля Данила

Університет Короля Данила шукає нові можливості обміну досвідом для студентів, запрошуючи практиків різних галузей до відкритого діалогу.

Сьогодні, 12 вересня, гостем університету став Леонід Ласточкін — CEO & Founder Mayak Music / Agency, диджитал-маркетолог артистів KOLA, «Без Обмежень», Parfeniuk, Анни Трінчер та багатьох інших.

«Ми завжди бачимо тільки вершину айсберга — співака на сцені. Але за його образом стоїть велика команда людей, які зазвичай залишаються в тіні, хоча саме вони є рушійною силою успіху. Сьогодні в нас саме такий гість», — коментує викладачка кафедри естрадно-вокального мистецтва Ірина Батюк.

Леонід Ласточкін поділився зі студентами власними секретами успіху та інсайтами: «Це та розмова, яку мені б хотілося почути 5 років тому. Я розповім, як потрапив у професію, з якими викликами стикався та які можливості відкриває цей шлях, як моя взаємодія із зірками реалізовується сьогодні та які тенденції у сфері я бачу надалі».