Зустріч із графічним дизайнером Ярославом Шкрібляком
02 жовтня 2024 05:10
Зустріч із графічним дизайнером Ярославом Шкрібляком

У середу, 2 жовтня, відбулася зустріч студентів спеціальності 022 Дизайн із графічним дизайнером, засновником студії «Shkriblyak design» Ярославом Шкрібляком.

Під час виступу стейкголдер представив свої кейси, розповів про процес розробки візуальних рішень для різних клієнтів та про тонкощі побудови брендової айдентики. Також він поділився практичними порадами щодо роботи з клієнтами, створення концепцій та управління проєктами в графічному дизайні. Студенти мали нагоду дізнатися про тенденції сучасного дизайну та поставити запитання, що стосувалися їхніх професійних інтересів.

«Більшість товарів, які представлені на полицях у магазині, мають шаблонні дизайни. Людина у будь-якому разі обирає продукти, опираючись на прості механізми, щоб це було інформативно, привабливо, читабельно, тому ми обрали для себе маленьку нішу виняткових крафтових продуктів, де можна зробити унікальний графічний дизайн», - говорить графічний дизайнер, засновник студії «Shkriblyak design» Ярослав Шкрібляк.