Відкрита зустріч з успішними людьми: Олексій Жмеренецький
29 березня 2024 02:03
Відкрита зустріч з успішними людьми: Олексій Жмеренецький

У рамках реалізації проєкту «Відкрита зустріч з успішними людьми» сьогодні Університеті Короля Данила відбулася зустріч з українським політиком, громадським діячем і публіцистом, народним депутатом IX скликання Олексієм Жмеренецьким.

Олексій Жмеренецький - член Комітету ВРУ з питань антикорупційної політики, голова підкомітету з питань антикорупційної політики у сфері цифрових інновацій та публічних даних, член тимчасової слідчої комісії ВРУ з питань розслідування можливих дій, що могли сприяти порушенню державного суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності України і становити загрозу національній безпеці України.

Під час зустрічі Олексій Жмеренецький розповідав про свій карʼєрний шлях, студентство і роботу у Верховній Раді, міжнародну діяльність.

«Життя скаладається з ймовірностей. Читаючи, спілкуючись і не лінуючись, щодня розвиваємося. Для студентів увесь світ на долоні, адже молодість - це стартап на ранній стадії, інвестиція у ваше майбутнє. Неодмінно треба скористатись можливістю і навчатись, навчатись, навчатись, бо надалі для цього може не вистачити ресурсу. Повірте, проміняти майбутнє на «тусовки» - це не той варіант розвитку, який вам потрібний», - рекомендує студентам Олексій Жмеренецький.

Дізнатися більше