Відкрита зустріч з успішними людьми: Михайло Ясінський
10 жовтня 2024 04:10
Відкрита зустріч з успішними людьми: Михайло Ясінський

У четвер, 10 жовтня, відбулася зустріч студентів спеціальності 025 Музичне мистецтво з Михайлом Ясінським, продюсером і власником компанії Secret Service Entertainment Agency - лідером у сфері послуг для представників шоу-бізнесу.

Подія відбулася в рамках реалізації соціального проєкту УКД «Відкрита зустріч з успішними людьми», що спрямований на підвищення мотивації студентів та надання їм можливості отримати практичні поради від професіоналів.

Михайло Ясінський поділився досвідом створення успішних проєктів у сфері шоу-бізнесу, розповів про виклики, з якими стикаються молоді артисти, і про те, як правильно вибудовувати свою кар’єру.

«Дуже важливо організувати власну роботу правильно. Серед творчих людей багато тих, хто про це забуває, і це стає причиною невдач», - говорить у своєму виступі Михайло Ясінський.