В УКД відбулася зустріч Голови УГКЦ Блаженнішого Святослава зі студентством та викладачами УКД
17 лютого 2023 02:02

В УКД відбулася зустріч Голови УГКЦ Блаженнішого Святослава зі студентством та викладачами університету і Фахового коледжу в межах втілення проєкту «Відкрита зустріч з успішними людьми».

Відповідаючи на запитання студентів, Блаженніший Святослав говорив про місію та значення церкви і духівництва у часі війни та випробування, що нас чекають опісля, про потребу віри в епоху постправди, про модель співдії церкви і держави, а також про визрілу в часі календарну реформу.

Адміністрація закладу та студентська молодь по-особливому тепло сприйняли патріарші настанови. Навзнак зустрічі Блаженнішому Святославові присвоїли звання почесного доктора університету.