9 жовтня до Університету Короля Данила завітала відома виконавиця та фронтвумен гурту «Марина і компанія» Марина Полончак, яка зустрілася зі студентами та поділилася своїм творчим досвідом.
Під час зустрічі пані Марина розповіла про власне творче становлення, секрети успіху та роль внутрішньої гармонії у професійному зростанні, наголосивши на важливості дисципліни, щоденної роботи над собою та вмінні відновлювати енергію: «Не маєте права лінуватися. Працювати щоденно над собою – іншого рецепту немає і не буде. Але обов’язково потрібно вміти балансувати: попрацювали – і шукайте натхнення в зустрічах із друзями, у поїздках, у нових враженнях».
Окрім творчих аспектів, співачка говорила про власні сімейні цінності та підкреслила важливість психологічного підходу в професії. Студенти активно ставили запитання, цікавилися особистими історіями виконавиці.
«Мені приємно бути у вашому закладі. Я вражена тим, що освіта тут на такому високому рівні», – зазначила Марина Полончак наприкінці зустрічі.
Захід відбувся в межах навчальної дисципліни «Організація event-туризму та анімаційних послуг» (викладач – Василь Жупник).
«Такі зустрічі надихають молодь на творчі ідеї, сприяють розвитку комунікаційних й організаційних навичок, важливих для фахівців туристичної та готельно-ресторанної індустрії», – наголошує доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Василь Жупник.
«Ми щиро раді, що нашим студентам випала нагода поспілкуватися з такою яскравою особистістю. Такі події демонструють, наскільки важливо поєднувати творчість, професіоналізм і любов до своєї справи», – додає викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Ігор Іванків.