Інтервʼю з Валерієм Пекарем: як впоратися з економічними викликами війни
20 вересня 2024 04:09
Інтервʼю з Валерієм Пекарем: як впоратися з економічними викликами війни

20 вересня в Університеті Короля Данила відбулося публічне інтерв‘ю з викладачем Києво-Могилянської бізнес-школи та бізнес-школи УКУ Валерієм Пекарем.

Під час розмови йшлося про економічні виклики, що постали перед Україною в період повномасштабного вторгнення, розвиток підприємництва в умовах криз, форсайти та сценарії майбутнього. Обговорювали необхідність створення сприятливого бізнес-клімату, підвищення податків та важливість української перемоги для економіки і суспільства.

Розмова ініційована студентством Університету Короля Данила, а саме Тихонюком Андрієм, що є ознакою соціально-активної молоді, яка формується у правильному університетському середовищі.

«Я радий бути тут у новому форматі. Особливо тішить, що зустріч влаштована студентами без участі керівництва. Це якраз і є та сама молодіжна самоорганізація», - коментує Валерій Пекар.