Для третього президента України Віктора Ющенка провели екскурсію університетським кампусом
25 червня 2024 10:06

Для третього президента України провели екскурсію університетським кампусом. Разом із керівництвом УКД Віктор Андрійович Ющенко оглянув спортивний майданчик просто неба, студію звукозапису, навчальні авдиторії, студентський простір, укриття, «Галас Space» та наукове містечко «Нова Енергія New Energy».

Несподіванкою для гостя стала зустріч із викладачем УКД, солістом гурту «Ґринджоли» Романом Калином, чий сингл «Разом нас багато» став неофіційним гімном Помаранчевої революції.

Прикметно, що Віктор Ющенко не залишається осторонь трендів: він залюбки знявся для університетського ютубканалу. Тому очікуйте невдовзі відео з третім президентом України.