Відкрита зустріч з Романом Шереметою.
01 жовтня 2020 03:10
Відкрита зустріч з Романом Шереметою.

1 жовтня в Університеті Короля Данила відбулась відкрита зустріч з Романом Шереметою.

Роман Шеремета – відомий науковець-економіст українського походження, кращий молодий економіст світу згідно з рейтингом IDEAS 2018, найкращий економіст України у світі за версією видання Forbes 2015.Відкрита зустріч з Романом Шереметою.

Роман зустрівся зі студентами та викладачами УКД, для того, щоб розповісти про систему освіти в США та допомогти УКД стати ефективнішим.

На думку Романа, головне завдання сформувати в студентів цінності та дати можливість розвиватись як особистості. Саме в університеті мають формуватись незалежні індивідууми з власною точкою зору.

«Так, багато хто думає, що вища освіта їм не потрібно. Вони можуть отримати базові знання і відправитись на роботу. Але вже з досвідом роботи, приходить розуміння, що знань бракує, і людина вступає на магістратуру чи докторантуру», - наголошує Роман на важливості вищої освіти в професійній реалізації молоді. Роман Шеремета (Roman Sheremeta)