В УКД пройшла лекція «Духовна та наукова колаборація розумних міст та університетів в епоху АІ»
17 лютого 2022 01:02
В УКД пройшла лекція «Духовна та наукова колаборація розумних міст та університетів в епоху АІ»

17 лютого в Університеті Короля Данила пройшла лекція «Духовна та наукова колаборація розумних міст та університетів в епоху АІ».

Лектором стала Дарина Кушерець - освітянка та громадська діячка, доктор юридичних наук, співзасновниця та ректор приватного освітнього закладу «Університет штучного інтелекту та цифровізації».

Пані Дарина досліджує питання інтеграції штучного інтелекту та цифровізації в юридичну діяльність, в управління та адміністрування, а також в освіту.

На лекції студенти дізнались про реалізацію людського потенціалу, розбудову розумних міст, імплементацію АІ та HiTech, ознайомились з рівнями колаборації та отримали безліч цінних порад.

Також в рамках візиту пані Дарини до УКД, наша команда підписала меморандум про співпрацю з «Університетом штучного інтелекту та цифровізації». Тож попереду багато спільних проєктів.

Дякуємо пані Дарині за зустріч!

17 лютого в Університеті Короля Данила пройшла лекція «Духовна та наукова колаборація розумних міст та університетів в епоху АІ». Лектором стала Дарина Кушерець - освітянка та громадська діячка, доктор юридичних наук, співзасновниця та ректор приватного освітнього закладу «Університет штучного інтелекту та цифровізації». Пані Дарина досліджує питання інтеграції штучного інтелекту та цифровізації в юридичну діяльність, в управління та адміністрування, а також в освіту. На лекції студенти дізнались про реалізацію людського потенціалу, розбудову розумних міст, імплементацію АІ та HiTech, ознайомились з рівнями колаборації та отримали безліч цінних порад. Також в рамках візиту пані Дарини до УКД, наша команда підписала меморандум про співпрацю з «Університетом штучного інтелекту та цифровізації». Тож попереду багато спільних проєктів. Дякуємо пані Дарині за зустріч!

Дізнатися більше