Майстер-клас Галини Баранкевич з акторської майстерності
30 листопада 2021 01:11
Майстер-клас Галини Баранкевич з акторської майстерності

30 листопада в Університеті Короля Данила відбувся майстер-клас Галини Баранкевич з акторської майстерності.

Цьогоріч пані Галина доєдналась до команди викладачів Університету Короля Данила. Вона викладає акторську майстерність та режисуру в студентів спеціальності «Сучасна хореографія».

«Метою майстер-класу стало ознайомлення студентів зі специфікою акторської роботи. Ми сприяємо формуванню в студентів культурної звички – відвідування театру, адже це місце духовного збагачення. Щиро дякуємо пані Галині за можливість перевтілення, розкриття таємниць акторства та неймовірну атмосферу», - коментує захід організаторка, заступниця директора Коледжу УКД з організаційно-виховної роботи Іванна Волосянко.

«Акторство без хореографії, як і хореографія без акторства - неповноцінні», - підкреслює важливість міждисциплінарних зв’язків пані Галина.

Галина Баранкевич є заслуженою артисткою України, акторкою Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. І.Франка, відомою співачкою.

В рамках майстер-класу пані Галина розповіла про вибір професії та дитячі мрії.

Між теорією і практикою студенти обрали практичні заняття з акторської майстерності. Однією з вправ, які продемонструвала пані Галина була вправа на увагу.

«Саме з неї потрібно починати. Адже людина, яка хоче володіти публікою, повинна завжди мати в увазі аудиторію», - наголошує Галина Баранкевич.

Дякуємо пані Галині за цікавий та емоційний майстер-клас! Студенти вже очікують на наступний.

Дізнатися більше