Іван NAVI в Університеті Короля Данила!
24 грудня 2019 04:12
Іван NAVI в Університеті Короля Данила!

Ivan NAVI в Університеті Короля Данила!

23 грудня в рамках проєкту УКД «Відкрита зустріч з успішними людьми» та розвитку новоствореної спеціальності «Музичне мистецтво» відбулась зустріч з популярним українським співаком Іваном Наві.

Музикант поділився історією свого переходу від боксу до музики, розповів про дитинство на Левандівці та як провів шість років у церковному хорі.

Іван був максимально відвертим та щирим зі студентами Університету Короля Данила, не приховував, що на шляху до успіху трапляються важкі дні, коли ти не впевнений у правильності своїх вчинків.

«Класно, коли в тебе є основа — твоя спеціальність. Поки ти молодий, можеш шукати себе в багатьох напрямках. Але у випадку невдачі — завжди можеш повернутися до своєї спеціальності. На жаль, в мене немає музичної освіти, а маркетолог з мене ніякий. Я іноді заздрю професійним колегам, адже профільна освіта дає тобі більше кваліфікації, швидший розвиток і легший старт», - пояснює Іван Наві (Ivan NAVI).

#УКД #КоледжіУКД #IvanNAVI #відкрита_зустріч_з_успішними_людьми #музичне_мистецтво