Знайомство вступників з освітніми програмами
24 травня 2024 11:05
Знайомство вступників з освітніми програмами

23 травня в рамках проєкту SchoolHub в Університеті Короля Данила абітурієнти ознайомилися з трьома освітніми програмами: «Англійська мова (переклад)», «Англійська мова та зарубіжна література (Середня освіта)» та «Українська мова, література та комунікації».

На заході кожен із гарантів освітніх програм: Василь Бойчук, Інна Сахневич та Інна Варварук Данилюк - виступив із презентацією, у якій наголосив на перевагах, розкрив особливості та актуальність своєї програми.

Проєктний менеджер кафедри іноземної філології та бізнес-комунікацій Олександр Лада звернув увагу абітурієнтів на тісну співпрацю університету зі стейкхолдерами, зокрема представниками бізнесу.

«Співпраця відбувається в контексті студентських практик, стипендійних програм і працевлаштування випускників. Університет прагне не лише надати якісну освіту, але й забезпечити студентам перспективну кар'єру після завершення навчання», — наголосив Олександр Лада.