Як навчатись в УКД безкоштовно? Беріть участь в конкурсах Фонду отця Івана Луцького!
14 квітня 2022 11:04

«УКД щорічно проводить грантові конкурси. Традиційним став конкурс із журналістики, який покликаний підтримати обдаровану молодь, яка своє майбутнє пов'язує зі словом», - розповідає завідувачка кафедри журналістики Віра Качмар.

Цьогорічна тема - «Ціна правди через силу слова».

Роботи учасників вразили членів журі своєю індивідуальністю, стилем написання, відчуттям викликів сьогодення, викладом думки та емотивним забарвленням.

«Тема конкурсу охоплює і цінність української мови, і звитягу журналістів у воєнний час, і важливість свободи слова. Приємно, що думки школярів є глибокими. Це вдумлива молодь, яка варта найкращої освіти. А завдяки грантам в УКД зможе отримувати її безкоштовно», - розповідає перший проректор Михайло Косьмій.

Призери конкурсу:

? Анна Кузьмич (Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького) - 1 місце;

? Валерія Липчук (Ліцей № 25 Івано-Франківської міської ради) - 2 місце;

? Вікторія Кухарська (Ямницький ліцей Ямницької сільської ради) - 3 місце.

Бажаємо всім учасникам мирного неба та нових перемог!