Вступай на магістратуру в УКД!
04 травня 2020 02:05
вступай на магістратуру в УКД!

Мрієш в майбутньому зайняти керівну посаду у великій компанії, займатись ґрунтовними науковими дослідженнями? Хочеш спробувати цікаві програми обміну для студентів? Уявляєш себе викладачем?

Тоді тобі до нас — вступай на магістратуру в УКД! Серед наших переваг фахові спеціалісти, програми подвійних дипломів та спрямовані на сучасний ринок праці навчальні програми.

Для вступу в магістратуру тобі необхідно скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ).

‼️ Реєстрація на ці іспити триватиме з 12 травня до 5 червня включно ‼️

В УКД ти можеш отримати ступінь магістра за спеціальностями:
? облік та оподаткування
? підприємництво, торгівля та біржова діяльність
? інженерія програмного забезпечення
? дизайн
? архітектура та містобудування
? право
? філологія (переклад - англійська мова)
? фінанси, банківська справа та страхування

Онлайн-консультацію щодо вступу та вибору спеціальності можна отримати за телефоном 068 755 75 75 ? Також пишіть свої запитання нам в Facebook, Instagram, Telegram.

Або ж звертайтесь за допомогою на сайт УКД - https://cutt.ly/rtKoMPC, де відповідь вам залишать на електронну пошту або в зручний для вас спосіб.

#УКД #КоледжіУКД #Вступ2020 #ЗВО #абітурієнтам #магістратура