Вступ в коледжі УКД
29 червня 2020 01:06
30 червня розпочинається прийом документів в коледжі УКД‼️

Подати документи для навчання в коледж Університету Короля Данила чи ІФФКК коледж імені С. Граната можна в період з 30 червня до 13 липня ☝️

Ви можете надсилати копії документів для вступу поштою з обов’язковим описом вкладень на адресу Приймальної комісії або сканкопії чи фотокопії безпосередньо на електронну адресу приймальної комісії ➡️ vstup@ukd.edu.ua. Або ж принести необхідний перелік документів за адресою м. Івано-Франківськ, вул.Є. Коновальця 35. Відвідуючи УКД, пам'ятайте про наявність маски та дотримання соціальної дистанції!

Коледж УКД - це сучасний інноваційний заклад освіти, який дає можливість кожному студентові розвивати індивідуальні таланти та здібності, світоглядно формуватися та стати вмотивованим для досягнення успіхів.

Ви можете обрати спеціальності:

- сучасна хореографія;

- музичне мистецтво;

- право;

- дизайн;

- фінанси, банківська справа та страхування;

- будівництво та цивільна інженерія;

- архітектура та містобудування;

- інженерія програмного забезпечення.

А в ІФФКК коледжі імені С.Граната можна обрати такі спеціальності:

- підприємництво, торгівля та біржова діяльність;

- фінанси, банківська справа та страхування;

- інженерія програмного забезпечення;

- готельно-ресторанна справа;

- комп’ютерна інженерія;

- облік і оподаткування;

- маркетинг;

- туризм.

Обирай професію правильно, вступай до Коледжів Університету Короля Данила!

Детальніше інформацію щодо вступу на навчання у 2020 році до Коледжу Університету Короля Данила та ІФФКК коледжу імені С. Граната можна дізнатися на сайті: www.ukd.edu.ua.

Або телефонуй (099) 755-75-75, (068) 755-75-75.