Вступ у Фаховий коледж УКД
03 серпня 2022 10:08
Вступ у Фаховий коледж УКД

13 липня закінчився прийом електронних заяв на навчання в Фаховому коледжі Університету Короля Данила. Відтоді приймальна комісія УКД приймає оригінали документів у абітурієнтів, які обрали нас для того, щоб здобути освіту фахового молодшого бакалавра.

Наша команда проаналізувала кількість поданих заяв та документів, і вже готова поділитись проміжними результатами вступної кампанії.

Ми передбачали можливий спад кількості абітурієнтів через війну в Україні. Попри наші побоювання та складну ситуацію в країні, кількість охочих здобувати якісну освіту вже після дев’ятого класу не зменшилась, в порівнянні з попереднім роком. Ми радіємо, адже українські діти прагнуть фахових знань та хочуть розпочати професійну реалізацію якомога швидше, попри усі складнощі.

Ми також сформували топ-5 спеціальностей, які найчастіше обирали абітурієнти в Фаховий коледж УКД у 2022 році.

Це:
Інженерія програмного забезпечення
Дизайн
Архітектура та містобудування
Право
Готельно-ресторанна справа

Також приємно здибував ріст популярності економічних спеціальностей. В нестабільних умовах абітурієнти прагнуть стабільності, тому все частіше звертають увагу на спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування» та нову спеціальність в коледжі "Менеджмент".

Не зраджує молодь і своїх талантів. Кількість абітурієнтів, яка обирає творчі спеціальності «Музичне мистецтво» та «Сучасна хореографія» зростає.

Команда приймальної комісії також проаналізувала досвід попередніх років. В минулому ми стикались з ситуаціями, коли школярі в серпні остаточно вирішують вступати до коледжу. А час на подання заяв та документів давно минув. Тому у 2022 році ми запланували і проводимо додатковий набір на навчання у Фаховому коледжі Університету Короля Данила впродовж усього серпня. Якщо ви не подали електронну заяву на навчання в коледж УКД ще в липні, але дуже хочете вступити до нас - подавайте заяву з 1 ло 30 серпня. Чекаємо на вас!

Категорія
Дізнатися більше