В УКД відбулася TED-конференція «Люди і професії: обираємо майбутнє разом»
10 квітня 2024 04:04
В УКД відбулася TED-конференція «Люди і професії: обираємо майбутнє разом»

Сьогодні в Університеті Короля Данила відбулася TED-конференція «Люди і професії: обираємо майбутнє разом», організована БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» за сприяння Департаменту освіти і науки Івано-Франківської міської ради.

Мета заходу – сприяти професійному самовизначенню учнів випускних класів.

Учні 9-11 класів з перших уст ознайомилися з особливостями різних професій, дізналися, як це бути ресторатором, журналістом, військовим, графічним дизайнером, актором театру, спортсменом, працювати у модельному бізнесі, туризмі чи IT-сфері.
Серед запрошених спікерів Наталія Гавадзин – проєктна менеджерка кафедри управління та адміністрування ЗВО «Університет Короля Данила».

«Спеціальність 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок дуже актуальна, адже фінансова сфера - це кровоносна система будь-якого бізнесу, сфера людської діяльності, яка постійно розвивається. Університет Короля Данила пропонує майбутнім абітурієнтам якісні освітні програми за цією спеціальністю», - зазначає Наталія Гавадзин.