Урочистості в Університеті Короля Данила з нагоди Дня знань
02 вересня 2024 03:09
Урочистості в Університеті Короля Данила з нагоди Дня знань

Сьогодні в Університеті Короля Данила відбулись урочистості до Дня знань для першокурсників. Захід традиційно розпочався зі Служби Божої. Усі спільно молилися за мир та завершення війни в Україні і легке навчання.

Студенти мали можливість познайомитись зі своїми одногрупниками та кураторами. Також в Університеті Короля Данила відбулося відкриття та посвячення освітнього простору для студентів із новими аудиторіями та актовою залою для представників творчого напряму.

«Вітаємо новоспечених студентів у сім’ї Університету Короля Данила. Раді презентувати новий освітній простір для наших здобувачів, надіємось, це значно покращить мотивацію та настрій для навчання. Адже усім відомо, що комфортний навчальний простір та натхненна атмосфера позитивно впливають на розумову активність», - зазначив Михайло Косьмій.