Скільки бажаючих навчатися в коледжах в 2020 році
14 липня 2020 12:07
Скільки бажаючих навчатися в коледжах в 2020 році

2020 рік став особливим для кожної людини. Зміни відбулись в усіх сфера життя, в тому числі і в освіті. І якщо про абітурієнтів, що вступають у ЗВО після 11 класу говорять багато, адже вони довго не знали чи відбудеться ЗНО, як відбуватиметься вступ, то про вступників у коледжі відомо менше. Але зміни відбулись і для них.

Саме про вступ у коледжі 2020 сьогодні поговоримо.

Вчора, 13 липня закінчився прийом документів у коледжі. Вступна кампанія розпочалась 30 червня і тривала два тижні.

«Цьогорічна вступна кампанія, звичайно, суттєво відрізнялася від вступних кампаній минулих років. Так, уперше МОН України дозволило абітурієнтам, випускникам 9-тих класів, надсилати копії документів для вступу поштою з обов’язковим описом вкладень або сканкопії чи фотокопії безпосередньо на електронну адресу Приймальної комісії. 20% вступників скористались цією нагодою, інші 80% – подавали документи особисто з дотриманням усіх необхідних санітарних регламентів: обов’язковою термометрією на вході, наявністю масок, рукавичок, санітайзерів тощо – коментує відповідальний секретар приймальної комісії, кандидат юридичних наук Оксана Каленюк.

Окрім змін, які продиктовані епідеміологічною ситуацією в країні, відбулись і інші. Так, з 2020 року навчання в коледжах на усіх спеціальностях триватиме чотири роки. Після закінчення навчання випускник отримуватиме диплом молодшого бакалавра та зможе продовжити навчання на другому, або третьому курсі університету, в залежності від спеціальності.

Попри несприятливі зміни, вступників у коледжі Університету Короля Данила не стало менше. Коледж Університету Короля Данила прийняв майже на 30 % більше, ніж минулоріч, заяв, серед яких більшість оригінали. В топі спеціальностей, які обирають абітурієнти: Право, Інженерія програмного забезпечення та Дизайн. Ці спеціальності є найпопулярнішими вже три роки поспіль. Але вступ 2020 здивував увагою і до творчих спеціальностей: велику кількість заяв випускники 9-х класів подали на спеціальності Сучасна хореографія та Музичне мистецтво.

Цікаво, що економічні спеціальності, серед яких Фінанси, банківська справа та страхування, повернули собі популярність. Останні декілька років цей напрям був несправедливо забутий абітурієнтами, але вступники 2020 обирають цю перспективну спеціальність для свого майбутнього фаху.

Не менш затребуваними спеціальностями за кількістю поданих заяв у ІФФКК коледжі імені С. Граната стали у 2020 році Готельно-ресторанна справа, Туризм, Маркетинг, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Але усе ще може змінитися: з 14 по 21 липня включно триватимуть вступні випробування та творчі конкурси, зарахування на навчання відбудеться 31 липня і саме тоді ми дізнаємось, яким спеціальностям за кількістю поданих оригіналів документів надає перевагу у 2020 році прикарпатська молодь.

Жодні обмежувальні заходи, пов’язані з карантином, не стануть на заваді вашому бажанню вчитися і бути зарахованими до студентської спільноти коледжів Університету Короля Данила!

Ваше головне завдання на сьогодні – це остаточно визначитися з майбутньою професією, яка найбільше відповідатиме усім вашим інтересам, прагненням і захопленням. Обирайте професію правильно! А ми будемо раді бачити вас нашими студентами!

Категорія
Дізнатися більше