12 квітня 2022 03:04
Школярі зі всієї України отримують гранти на безкоштовне навчання в УКД!

11 квітня Університет Короля Данила провів Конкурс з математики Фонду отця Івана Луцького для школярів 8-11 класів.

«На конкурс зареєструвалися 63 учасники. Через війну не усі мали змогу взяти участь. Однак, Фонд отця Івана Луцького продовжує надавати можливість безкоштовного навчання обдарованій молоді України», - коментує конкурс проректорка з соціально-виховної роботи УКД Іванна Бабецька.

Переможці конкурсу:

‼️ 1 місце: Глушко Олександр, 9 клас (Рожнівський ліцей «Гуцульщина" імені Федора Погребенника ).

‼️ 2 місце: Король Тарас, 10 клас (Івано-Франківський фізико-технічний ліцей-інтернат Івано-Франківської обласної ради).

‼️ 3 місце: Гайдейчук Володимир, 10 клас (Ліцей ім.Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради).

Школярі зі всієї України отримують гранти на безкоштовне навчання в УКД!

Призери отримали часткові гранти на навчання, а переможець зможе навчатись в УКД безкоштовно. А задля збереження мотивації, право продовжувати грантове навчання переглядатиметься кожного семестру за результатами сесії.

Кошти з призового фонду конкурсу команда УКД перераховує на потреби ЗСУ.