SchoolHub в Університеті Короля Данила
11 жовтня 2024 02:10
SchoolHub в Університеті Короля Данила

Цього тижня в Університеті Короля Данила продовжилася серія заходів SchoolHub для випускників ліцеїв.

Окрім Івано-Франківського ліцею №13, до проєкту долучилися старшокласники Коломийського ліцею №9 та Івано-Франківського ліцею №11. Для учнів цих закладів організовано майстер-клас, присвячений спеціальностям економічного та філологічного спрямування.

Протягом дня в УКД учасники взяли участь також в екскурсіях і дискусіях на актуальні для молоді теми. У рамках соціального проєкту, присвяченого підвищенню обізнаності про проблему булінгу, школярі отримали важливу інформацію про форми цього явища, його наслідки та можливі шляхи протидії.

Крім того, відбулися майстеркласи зі спеціальностей, серед яких про «Філологію» розповіла викладачка кафедри перекладу та філології Аліна Душкевич. Під час цієї сесії обговорили сучасні тенденції у вивченні мов, особливості професії філолога та кар’єрні перспективи в цій галузі.