SchoolHub в Університеті Короля Данила
04 жовтня 2024 02:10
SchoolHub в Університеті Короля Данила

Проєкт освітньої обізнаності SchoolHub продовжує об'єднувати учнів різних шкіл для участі в цікавих і корисних майстеркласах.

Цього тижня учні Старокривотульського ліцею та Івано-Франківського ліцею №3 взяли участь у майстеркласі з ІТ, а учні Івано-Франківського ліцею №5 мали можливість ознайомитися з основами журналістики.

Наступними днями до SchoolHub приєдналися учні з Угорницького та Черніївського ліцеїв, для яких відбувся майстерклас із психології.
Кожна зустріч передбачала розмову з учнями про булінг, завдяки чому підвищується рівень обізнаності студентів та відбувається залучення їх до боротьби з цією проблемою.

«Ми хочемо не лише ознайомити майбутніх абітурієнтів з нашим навчальним закладом, а й налагодити з ними контакт через обговорення актуальних питань стосовно теми булінгу», - говорить проректорка з соціальної та профорієнтаційної роботи Іванна Бабецька.