SchoolHub в УКД
20 березня 2024 02:03
SchoolHub в УКД

Упродовж 19-20 березня в Університеті Короля Данила відбувся проєкт SchoolHub для учнів ліцеїв Городенківської, Ланчинської, Вигодської та Долинської громад. Учасникам презентували економічні спеціальності та спеціальність Філологія.

Проректорка УКД із соціально-виховної роботи Іванна Бабецька традиційно прочитала лекцію про захист прав дітей в умовах воєнного стану.

«Лекція про захист прав дитини в умовах воєнного стану, що її проводимо кожної зустрічі, безумовно, на часі. Кожен громадянин України внаслідок воєнної агресії російської федерації проти України зазнав порушень своїх основних прав, закріплених у Конституції України та нормах міжнародного права. Школярі не є винятком. Неповнолітнім потрібно розуміти аспект обмеження їхніх прав в умовах воєнного стану та знати механізми реалізації основоположних прав у таких складних умовах», - коментує керівниця проєкту, проректорка із соціально-виховної роботи УКД Іванна Бабецька.